ללכת לשירותים בימינו זו כבר חוויה ולא רק צורך

ללכת לשירותים בימינו זו כבר חוויה ולא רק צורך

 

חדר השירותים הופך להיות חדר מושקע יותר ויותר. האסלה הפשוטה שאנו מכירים כבר כמעט שלא בנמצא ואותה מחליפות אסלות תלויות בעיצובים שונים ואפילו בצבעים שונים כמו שחור וזהב. אך השדרוג הטוב ביותר שקרה היא התוספת של מושב האסלה החכם.אסלה תלויה עם מושב בידה אינטגרלי דגם סנד
מושב אסלה חכם מאפשר להתיישב על מושב חמים בטמפרטורה הנוחה לכם ומבטל את הצורך בשימוש בנייר טואלט. את הניגוב מחליף זרם מים בטמפרטורה הרצויה המנקה ממש כמו מקלחת נקודתית. לאחר הזרם, משב רוח נעים מייבש את האזור הנקי וכך ניתן להמשיך בעניינינו כשאנו נקיים ונמרצים.

דגם אסלות חכמות הם רבים ומגוונים. חברת שוני מציגה אסלה תלויה חכמה מדגם סנד, הכוללת גם תאורת אוירה כך שלא יהיה צורך להדליק את האור במידה ומגיעים בלילה לשירותים ורוצים שלא להסתנוור ולהתעורר יתר על המידה. כמו כן קיימת מערכת של נטרול וספיגת ריחות המתאימים במיוחד לחדר השירותים לאורחים. קיימת אפשרות להפעלת כלל הפונקציות משלט רחוק או מלחצן על האסלה עצמה.

 

 

מעבר לחוויה ולאיכות החיים חשוב לציין כי מושבי אסלה חכם תורם לבריאות ולהיגיינה משופרת, מומלץ בכל גיל והנו מוצר בסיסי בבתים של מאות מליונים ברחבי העולם.

מושב אסלה חכם

מאמרים נוספים

תפריט